Podkreślenie linków
Reset
Reset

Chłopcy znowu Wicemistrzami Rejonu w unihokeju!!!

Tradycyjnie już w Gorzycach Wielkich 28 listopada 2018r. odbył się Finał Rejonu Kalisz w unihokeju chłopców rocznik 2006 i mł. Tak jak w poprzednim roku nasi chłopcy wywalczyli 2 miejsce w imprezie.
W zawodach startowało 7 drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy. Wylosowaliśmy grupę pierwszą ( z czterema zespołami w grupie), w której rozegraliśmy mecze system "każdy z każdym".

Wyniki meczy w grupie:
Doruchów - Zbiersk 2:0; bramki Patryk Garczrek
Doruchów - Ostrów Wlkp 1:3; bramka Filip Wyryma
Doruchów- Pleszew 1:1 ; bramka Miłosz Bochm

Oprócz napastników na szczególne wyróżnienie zasługuje bramkarz Kacper Woszczyk, który debiutował w zawodach oraz świetnie spisujący się Aleksander Wojtasik.
Z grupy wyszlimy z drugiego miejsca i w półfinale spotkaliśmy się z pierwszą drużyną grupy drugiej SP Słupia. Mecz ten wygraliśmy.
Doruchów - Słupia 2:1; bramki strzelili Filip Wyryma i Patryk Garczrek.
W finale ponownie spotkaliśmy się z Ostrowem Wielkopolskim, z którym w ubiegłym roku również  walczyliśmy o mistrzostwo. Niestety historia powtórzyła się i znowu ulegliśmy. (0:3).
Zdecydowaną przewagę w naszej ekipie stanowili chłopcy z klas piątych, którzy w przyszłym roku mają realne szanse aby powalczyć znowu o mistrzostwo.