Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Harmonogram dyżurów nauczycieli

Godziny konsultacji nauczycieli

Można kontaktować się telefonicznie lub poprzez dziennik Librus z prośbą o kontakt telefoniczny. 

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Konsultacje

Dzień tygodnia/godzina

1.

Elżbieta Orchowska

Od poniedziałku do czwartku

16:00 – 17:00

2.

Justyna Sitek

Od poniedziałku do czwartku

17:00 – 18:00

3.

Dorota Dębek

Wtorek i czwartek

17:00 – 18:00

4.

Jacek Dybalski

Poniedziałek10:40 – 11:40

Środa 10:40 – 11:40

5.

Iwona Gąsiorek

Od poniedziałku do piątku

17:00 – 18:00

6.

Monika Godek

Od poniedziałku do piątku

18:00 – 20:00

7.

Anna Grzegorczyk

Poniedziałek 15:00 – 16:00

Środa 15:00 – 16:00

8.

Sławek Guzenda

Środa

7:00 – 8:00, 19:00 – 20:00

9.

Stefan Hebisz

Poniedziałek 8:00 – 9:00

10.

Aurelia Hoja

Poniedziałek 14:00 – 15:00

Wtorek 19:00 – 20:00

11.

Daniel Karwacki

Czwartek

15:00 – 16:00 i 19:00-20:00

12.

Ewelina Kowalczyk

Wtorek i środa

18:00 – 19:00

13.

Dorota Kusińska

Od poniedziałku do piątku

17:00 – 18:00

14.

Marzena Łuczka

Od poniedziałku do piątku

17:00 – 18:00

15.

Walenty Okoń

Wtorek 14:00-15:00

16.

Jarosław Orchowski

Poniedziałek i wtorek

15:00 - 16:00

17.

Katarzyna Pawlak

Poniedziałek 19:00 – 20:00

Środa16:00 – 17:00

18.

Lidia Pawlak

Od Poniedziałku do piątku

18:00 – 19:00

19.

Donata Pietrusiak

Od poniedziałku do piątku

16:00 – 17:00
19:00 – 20:00

20.

Dorota Pluta

Od poniedziałku do czwartku

18:00 – 19:00

21.

Lidia Przybył

Od poniedziałku do piątku

16:00 – 17:00

22.

Sylwia Rutkowska

Wtorek i środa

15:00 – 16:00

23.

Jolanta Suchy

Od poniedziałku do piątku

16:00 – 17:00

24.

Marzena Szewczyk

Poniedziałek 9:00 – 11:00.

Czwartek 16:00 – 18:00

25.

Lidia Śmigielska

Poniedziałek 17:00 – 18:00

Wtorek 15:00 – 16:00

26.

Maria Świerad

Poniedziałek 14:30 – 15:30

Czwartek 15:30 – 16:30

27.

Danuta Świtoń

Poniedziałek 17:00 – 18:00

Wtorek 16:00 – 17:00

28.

Sylwia Tabat

Poniedziałek 15:30 – 16:30

Czwartek 16:00 – 17:00

29.

Katarzyna Tateja

Poniedziałek 19:00 – 20:00

Środa19:00 – 20:00

30.

Bogumiła Tomczyńska

Czwartek i Piątek,

15:00 – 16:00

31.

Teresa Walczak

Poniedziałek i środa

15:30 – 16:30 

32.

Maria Wolniak-Karbowska

Poniedziałek 13:55 - 14:40, 18:00 – 20:00
Wtorek 9:45 – 12:00, 18:00 – 20:00
Środa 8:50 – 10:30, 18:00 – 20:00
Czwartek 8:50 – 9:35, 17:00 – 18:00
Piątek 10:30 – 11:25, 17:00 – 18:00

33.

Natalia Płachta

Poniedziałek i piątek

17:00 - 18:00

34.

Danuta Zadka

Poniedziałek i wtorek

19:00 – 20:00

Data dodania: 2017-01-12 21:28:01
Data edycji: 2020-04-15 12:17:55
Ilość wyświetleń: 1369

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button