Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Konkursy

KONKURSY PRZEDMIOTOWE, ARTYSTYCZNE

Powiatowe:

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Odpowiedzialny nauczyciel

Termin

Uczestnicy

1.

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poeci dzieciom-dzieci poetom”

Biblioteka Publiczna Miasta
i Gminy Ostrzeszów

I.Gąsiorek

IV 2024

Kl. I-IV

2.

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jak kamień z serca”

Biblioteka Publiczna Miasta
i Gminy Ostrzeszów

L. Śmigielska

XI 2023

Kl. V-VII

 

Gminne:

1.

II Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

SP Doruchów

K. Pawlak

11.11.23 r.

Kl. I - VIII

 

Szkolne:

1.

SZKOLNY KONKURS Z WYKORZYSTANIEM PROGRAMÓW GRAFICZNYCH DLA KLAS II POD HASŁEM MOJA PISANKA

J. Mazur-Kucharska

B. Tomczyńska

L. Przybył

III 2024

Kl. II

2.

II SZKOLNY FESTIWAL PIOSENKI DLA KLAS 1 -3 O PLUSZOWYM MISIU

 

J. Mazur-Kucharska

24.11.23 r.

Kl. I-III

3.

Mój ulubiony miś – konkurs plastyczny

J. Mazur-Kucharska

B. Tomczyńska

L. Przybył

XI 2023

Kl. I

4.

Konkurs czytelniczy dla klas II-III

J. Mazur-Kucharska

B. Tomczyńska

L. Przybył

IV 2024

Kl. II-III

5.

Szkolny Konkurs Recytatorski klas V - VII

 

 

L. Śmigielska

A. Grzegorczyk

X 2023

Klasy V-VII

6.

Całoroczny Konkurs Geograficzny

E. Kowalczyk

Cały r. szk.

Kl. V - VII

7.

Konkurs Pięknego Pisania

 

L. Śmigielska

A. Grzegorczyk

II 2024

Klasy IV - VII

8.

Konkurs recytatorski dla kl. I – IV

 

I. Gąsiorek

II – III 2024

Kl. I- IV

9.

Konkurs Wiedzy o Polsce

 

I. Gąsiorek

 

VI 2024

Kl. I - III

10.

Konkurs Kaligrafii

 

L. Śmigielska

A. Grzegorczyk

II – III 2024

Klasy IV - VII

11.

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny

 

 

D. Świtoń

V 2024

Kl. IV–V

Kl. VI-VII

12.

Mistrz Ortografii Języka Angielskiego i Niemieckiego

 

S. Rutkowska, J. Sitek

VI 2024

Kl. VII

13.

Mistrz Tabliczki Mnożenia

S. Tabat, K. Tateja

IX 2023

kl. IV

14.

Konkurs Kaligraficzny:  Każdy może zostać mistrzem pióra

M. Godek

V 2024

Kl. I-III

15.

Konkurs taneczny „Po prostu tańcz”

 

M. Godek, L. Pawlak

III 2024

Klasy I-III

16.

Konkurs ortograficzny „Mistrz Ortografii”

L. Pawlak

V 2024

Kl. I-III

17.

Konkurs matematyczny kl. I - III

L. Pawlak, M. Godek

 

Kl. I-III

18.

Konkurs językowy „Mistrz słownictwa angielskiego”

M. Szewczyk

V 2024

Kl. III

19.

Całoroczny konkurs wiedzy Biblijnej (Nowy Testament)

K. Pawlak

X 2023 – V 2024

Kl. V-VII

20.

Konkurs religijny fotograficzny

„Sobowtór Świętego”

 

D. Zadka, K. Pawlak

XI 2023

Kl.  I-IV

21.

Konkurs religijny plastyczny

„Papież Franciszek w oczach dzieci”

 

D. Zadka

IV 2024

Kl. I-V

22.

Konkurs wiedzy religijnej

„Wiktoria i Józef Ulmowie - miłosierni Samarytanie z Markowej”

 

D. Zadka

II/III 2024

kl. V

23.

Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąt majowych

 

SU

V 2024

Kl. I-VII

24.

Konkurs na najpiękniejszy wystrój klasy

SU

Cały r. szk.

Kl. IV -VII

 

Data dodania: 2018-08-08 13:34:09
Data edycji: 2023-11-20 10:55:01
Ilość wyświetleń: 2015

METEO

Dane meteorologiczne ze skrzynek umieszczonych na boisku szkolnym
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej