Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Złota Księga Absolwentów

Prezentując szkołę nie sposób pominąć jej wybitnych absolwentów. Przedstawiamy tych, którzy wyróżniali się wyjątkowymi osiągnięciami w nauce, sukcesami sportowymi lub artystycznymi. Byli też zaangażowani w życie szkoły, działali na rzecz innych, stanowili wzór godny naśladowania. Dali się też poznać jako dobrzy, życzliwi koledzy, na których zawsze można było liczyć. Aby znaleźć się w gronie tych uczniów, oprócz wyżej wymienionych sukcesów, należało jeszcze na koniec nauki w naszej szkole, otrzymać średnią ocen co najmniej 5,00 i wzorową ocenę  z zachowania.

 

OTO CI, KTÓRZY SPROSTALI TYM KRYTERIOM:

 

Rok szkolny 1999/2000

  • Anna Grzelak – Kl. VI a  
  • Magdalena Dukiewicz – kl. VI b 
  • Karolina Marciniak – Kl. VI b
  • Kornelia Wawrzyniak – Kl. VI b
  • Monika Małolepsza – kl. VIII a   
  • Magdalena Wróbel – kl. VIII b
  • Bogusława Kaźmierczak – kl. VIII b
  • Tomasz Śmigielski – kl. VIII b

 

Rok szkolny 2000/2001

  • Jadwiga Orchowska – kl. VI a
  • Agnieszka Kuchta – kl. VI a
  • Jagoda Pietrusiak – kl. VI a

 

Rok szkolny 2001/2002

  • Ewelina Dembska – kl. VI b
  • Michał Hebisz – kl. VI b
  • Angelika Kucharska – kl. VI b
  • Ewelina Pelc – kl. VI b
  • Marta Tomczak – kl. VI b
  • Alicja Wiciak – kl. VI b
  • Anna Kaczmarek – VI a
  • Paula Pawlak – VI a
  • Joanna Pietrusiak – VI a
  • Marta Pietrusiak – VI a

 

Rok szkolny 2002/2003

  • Karolina Grochowska – VI a
  • Agnieszka Bogaczyńska – VI a
  • Olga Pustkowska – VI a
  • Agnieszka Kieroń – VI b

 

Rok szkolny 2003/2004

  • Bartłomiej Guzenda – VI a
  • Łukasz Kosik – VI a
  • Aleksandra Pietrusiak – VI b
  • Aleksandra Wawrzyniak – VI b
  • Anna Pelc – VI b
  • Justyna Wieczorek – VI b
  • Daria Kucharska – VI b: wybitne osiągnięcia sportowe
  • Dagmara Pawlak – VI b
  • Karolina Niełacna – VI b
  • Kornelia Niełacna – VI b

 

Rok szkolny 2004/2005

  • Aleksandra Małolepsza – VI b
  • Marta Kowalczyk – VI b
  • Katarzyna Pelc – VI b
  • Katarzyna Ćwikła – VI b
  • Marta Hełka – VI b
  • Klaudia Skrobacz – VI b
  • Marta Drabent – VI a
  • Radosław Felich – VI a
  • Paulina Janiszewska – VI a
  • Paulina Kończak–VI a
  • Kamil Kusiński – VI a
  • Alicja Walczak – VI a

 

Rok szkolny 2005/2006

  • Magdalena Kończak – VI a
  • Marta Ćwikła – VI a
  • Aneta Jesion – VI a
  • Magdalena Kurzawa – VI a
  • Magdalena Matuszewska – VI a
  • Paulina Nikodem – VI b
  • Patrycja Hoińska – VI b
  • Monika Hebisz – VI b
  • Sonia Pawlak – VI b
  • Bartosz Pawlak – VI b
  • Zuzanna Chruścik – VI b
  • Joanna Krysiak – VI b
  • Daria Hełka – VI b

 

Rok szkolny 2006/2007

  • Marta Michalska – VI a
  • Paulina Szewczyk – VI a
  • Anna Ciężka – VI b
  • Klaudia Skorzybót – VI b
  • Patrycja Sonar – VI b
  • Kinga Moś – VI b
  • Marlena Kraus –VI b
  • Karolina Leszczyńska – VI b
  • Klaudia Jędrzejewska – VI b
  • Patrycja Jędrzejewska – VI b
  • Malwina Poor – VI b

 

Rok szkolny 2007/2008 

  • Radosław Sonar – VI a
  • Monika Bochm – VI a
  • Dorota Dytfeld – VI a
  • Remigiusz Biś – VI a
  • Kinga Grabowska – VI a
  • Honorata Hoińska – VI b
  • Monika Zagrobelna – VI b
  • Klaudia Szymendera – VI b
  • Łukasz Kieroń – VI b
  • Kevin Kusiński – VI b
  • Michał Maciejewski – VI b

 

Rok szkolny 2008/2009

  • Milena Pawlak – VI a
  • Maciej Felich – VI b
  • Sławomir Zadka –VI b
  • Artur Kowalczyk – VI b
  • Piotr Przybył – VI b

 

Rok szkolny 2009/2010

  • Natalia Matysik – VI a
  • Alicja Lachowska – VI a
  • Aneta Janiszewska – VI a
  • Angelika Prymas – VI a
  • Karol Nowak – VI b
  • Monika Malak – VI b
  • Karolina Kieroń – VI b
  • Aleksandra Sosnowska – VI b

 

Rok szkolny 2010/2011

  • Wiktoria Pietrusiak – VI a
  • Patrycja Karwik – VI a
  • Jacek Dębek – VI a
  • Magdalena Tomaszewska – VI b

 

Rok szkolny 2011/2012 

  • Natalia Janiszewska – VI a
  • Bartosz Kosmala – VI a
  • Tomasz Marczak – VI a
  • Patrycja Przybył – VI a
  • Katarzyna Skrobacz – VI a
  • Magdalena Szczepaniak – VI a
  • Oliwia Krawiec – VI b
  • Karolina Karwik – VI a: wybitne osiągnięcia sportowe
  • Kacper Karwik – VI a: wybitne osiągnięcia sportowe

 

Rok szkolny 2012/2013

  • Sara Kaźmierczak – VI a
  • Marcel Kryś – VI a
  • Sandra Mosiężna – VI a
  • Weronika Wróbel – VI a
  • Patrycja Kosidło – VI b
  • Olga Pietrusiak – VI b
  • Julia Kramarczyk – VI b
  • Jakub Zadka – VI b

 

Rok szkolny 2013/2014

  • Wiktoria Gola – VI b
  • Weronika Kowalczyk – VI b
  • Szymon Maciejewski – VI b
  • Nicola Pawlak – VI b
  • Weronika Sadowska – VI b
  • Miłosz Śmigielski – VI b
  • Kornelia Szala – VI b
  • Klaudia Płonka – VI b

 

Rok szkolny 2014/2015

  • Jakub Dębek – VI a
  • Olga Malinowska – VI a
  • Weronika Wróbel – VI a
  • Aleksandra Binek – VI b
  • Roksana Przysiewek – VI b


Rok szkolny 2015/2016

  • Paulina Marczak – VI a
  • Dawid Michniewski – VI a
  • Kinga Wróbel – VI a
  • Wiktoria Polak – VI a
  • Julia Polak – VI a
  • Wiktoria Elsner – VI b
  • Monika Kosidło – VI b
  • Bartosz Marczak – VI b
  • Olga Jędrzejak – VI b
  • Maja Jędrzejak – VI b
Data dodania: 2018-08-08 13:04:54
Data edycji: 2018-08-16 15:23:02
Ilość wyświetleń: 2833

METEO

Dane meteorologiczne ze skrzynek umieszczonych na boisku szkolnym
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej