Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Złota Księga Absolwentów

Prezentując szkołę nie sposób pominąć jej wybitnych absolwentów. Przedstawiamy tych, którzy wyróżniali się wyjątkowymi osiągnięciami w nauce, sukcesami sportowymi lub artystycznymi. Byli też zaangażowani w życie szkoły, działali na rzecz innych, stanowili wzór godny naśladowania. Dali się też poznać jako dobrzy, życzliwi koledzy, na których zawsze można było liczyć. Aby znaleźć się w gronie tych uczniów, oprócz wyżej wymienionych sukcesów, należało jeszcze na koniec nauki w naszej szkole, otrzymać średnią ocen co najmniej 5,00 i wzorową ocenę  z zachowania.

 

OTO CI, KTÓRZY SPROSTALI TYM KRYTERIOM:

 

Rok szkolny 1999/2000

  • Anna Grzelak – Kl. VI a  
  • Magdalena Dukiewicz – kl. VI b 
  • Karolina Marciniak – Kl. VI b
  • Kornelia Wawrzyniak – Kl. VI b
  • Monika Małolepsza – kl. VIII a   
  • Magdalena Wróbel – kl. VIII b
  • Bogusława Kaźmierczak – kl. VIII b
  • Tomasz Śmigielski – kl. VIII b

 

Rok szkolny 2000/2001

  • Jadwiga Orchowska – kl. VI a
  • Agnieszka Kuchta – kl. VI a
  • Jagoda Pietrusiak – kl. VI a

 

Rok szkolny 2001/2002

  • Ewelina Dembska – kl. VI b
  • Michał Hebisz – kl. VI b
  • Angelika Kucharska – kl. VI b
  • Ewelina Pelc – kl. VI b
  • Marta Tomczak – kl. VI b
  • Alicja Wiciak – kl. VI b
  • Anna Kaczmarek – VI a
  • Paula Pawlak – VI a
  • Joanna Pietrusiak – VI a
  • Marta Pietrusiak – VI a

 

Rok szkolny 2002/2003

  • Karolina Grochowska – VI a
  • Agnieszka Bogaczyńska – VI a
  • Olga Pustkowska – VI a
  • Agnieszka Kieroń – VI b

 

Rok szkolny 2003/2004

  • Bartłomiej Guzenda – VI a
  • Łukasz Kosik – VI a
  • Aleksandra Pietrusiak – VI b
  • Aleksandra Wawrzyniak – VI b
  • Anna Pelc – VI b
  • Justyna Wieczorek – VI b
  • Daria Kucharska – VI b: wybitne osiągnięcia sportowe
  • Dagmara Pawlak – VI b
  • Karolina Niełacna – VI b
  • Kornelia Niełacna – VI b

 

Rok szkolny 2004/2005

  • Aleksandra Małolepsza – VI b
  • Marta Kowalczyk – VI b
  • Katarzyna Pelc – VI b
  • Katarzyna Ćwikła – VI b
  • Marta Hełka – VI b
  • Klaudia Skrobacz – VI b
  • Marta Drabent – VI a
  • Radosław Felich – VI a
  • Paulina Janiszewska – VI a
  • Paulina Kończak–VI a
  • Kamil Kusiński – VI a
  • Alicja Walczak – VI a

 

Rok szkolny 2005/2006

  • Magdalena Kończak – VI a
  • Marta Ćwikła – VI a
  • Aneta Jesion – VI a
  • Magdalena Kurzawa – VI a
  • Magdalena Matuszewska – VI a
  • Paulina Nikodem – VI b
  • Patrycja Hoińska – VI b
  • Monika Hebisz – VI b
  • Sonia Pawlak – VI b
  • Bartosz Pawlak – VI b
  • Zuzanna Chruścik – VI b
  • Joanna Krysiak – VI b
  • Daria Hełka – VI b

 

Rok szkolny 2006/2007

  • Marta Michalska – VI a
  • Paulina Szewczyk – VI a
  • Anna Ciężka – VI b
  • Klaudia Skorzybót – VI b
  • Patrycja Sonar – VI b
  • Kinga Moś – VI b
  • Marlena Kraus –VI b
  • Karolina Leszczyńska – VI b
  • Klaudia Jędrzejewska – VI b
  • Patrycja Jędrzejewska – VI b
  • Malwina Poor – VI b

 

Rok szkolny 2007/2008 

  • Radosław Sonar – VI a
  • Monika Bochm – VI a
  • Dorota Dytfeld – VI a
  • Remigiusz Biś – VI a
  • Kinga Grabowska – VI a
  • Honorata Hoińska – VI b
  • Monika Zagrobelna – VI b
  • Klaudia Szymendera – VI b
  • Łukasz Kieroń – VI b
  • Kevin Kusiński – VI b
  • Michał Maciejewski – VI b

 

Rok szkolny 2008/2009

  • Milena Pawlak – VI a
  • Maciej Felich – VI b
  • Sławomir Zadka –VI b
  • Artur Kowalczyk – VI b
  • Piotr Przybył – VI b

 

Rok szkolny 2009/2010

  • Natalia Matysik – VI a
  • Alicja Lachowska – VI a
  • Aneta Janiszewska – VI a
  • Angelika Prymas – VI a
  • Karol Nowak – VI b
  • Monika Malak – VI b
  • Karolina Kieroń – VI b
  • Aleksandra Sosnowska – VI b

 

Rok szkolny 2010/2011

  • Wiktoria Pietrusiak – VI a
  • Patrycja Karwik – VI a
  • Jacek Dębek – VI a
  • Magdalena Tomaszewska – VI b

 

Rok szkolny 2011/2012 

  • Natalia Janiszewska – VI a
  • Bartosz Kosmala – VI a
  • Tomasz Marczak – VI a
  • Patrycja Przybył – VI a
  • Katarzyna Skrobacz – VI a
  • Magdalena Szczepaniak – VI a
  • Oliwia Krawiec – VI b
  • Karolina Karwik – VI a: wybitne osiągnięcia sportowe
  • Kacper Karwik – VI a: wybitne osiągnięcia sportowe

 

Rok szkolny 2012/2013

  • Sara Kaźmierczak – VI a
  • Marcel Kryś – VI a
  • Sandra Mosiężna – VI a
  • Weronika Wróbel – VI a
  • Patrycja Kosidło – VI b
  • Olga Pietrusiak – VI b
  • Julia Kramarczyk – VI b
  • Jakub Zadka – VI b

 

Rok szkolny 2013/2014

  • Wiktoria Gola – VI b
  • Weronika Kowalczyk – VI b
  • Szymon Maciejewski – VI b
  • Nicola Pawlak – VI b
  • Weronika Sadowska – VI b
  • Miłosz Śmigielski – VI b
  • Kornelia Szala – VI b
  • Klaudia Płonka – VI b

 

Rok szkolny 2014/2015

  • Jakub Dębek – VI a
  • Olga Malinowska – VI a
  • Weronika Wróbel – VI a
  • Aleksandra Binek – VI b
  • Roksana Przysiewek – VI b


Rok szkolny 2015/2016

  • Paulina Marczak – VI a
  • Dawid Michniewski – VI a
  • Kinga Wróbel – VI a
  • Wiktoria Polak – VI a
  • Julia Polak – VI a
  • Wiktoria Elsner – VI b
  • Monika Kosidło – VI b
  • Bartosz Marczak – VI b
  • Olga Jędrzejak – VI b
  • Maja Jędrzejak – VI b
Data dodania: 2018-08-08 13:04:54
Data edycji: 2018-08-16 15:23:02
Ilość wyświetleń: 425

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button