Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Plan konkursów w Szkole Podstawowej 2019/20

KONKURSY PRZEDMIOTOWE, ARTYSTYCZNE

Wojewódzkie:

Lp.

Nazwa konkursu

Odpowiedzialny nauczyciel

Termin

Uczestnicy

1.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 

T. Walczak

wg harmonogramu

Kl. VII, VIII

2.

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

 

L. Śmigielska

A. Grzegorczyk

wg harmonogramu

Kl. VII, VIII

3.

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

S. Rutkowska,

M. Łuczka

wg harmonogramu

Kl. VII, VIII

4.

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

M. Wolniak-Karbowska

wg harmonogramu

Kl. VIII

5.

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

D. Dębek,

E. Kowalczyk

wg harmonogramu

Kl. VII, VIII

6.

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

 

D. Pluta

wg harmonogramu

KL. VII, VIII

7.

Wojewódzki Konkurs Wiedzy
o Wielkopolsce

J. Suchy

wg harmonogramu

Kl. V-VIII

 

Powiatowe:

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Odpowiedzialny nauczyciel

Termin

Uczestnicy

1.

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

i Angielskiego „Poliglota”

I LO Ostrzeszów

S. Rutkowska,

J. Sitek,

M. Wolniak-Karbowska

II półrocze

Kl. VII, VIII

2.

Powiatowy Konkurs „Scrabble auf Deutsch”

ZS nr 1 Ostrzeszów

J. Sitek,

M. Wolniak-Karbowska

II półrocze

Kl. VII, VIII

3.

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Szkoła Podstawowa w Kobylej Górze

D. Świtoń

V, VI 2020

Kl. V-VIII

4.

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poeci dzieciom-dzieci poetom”

Biblioteka Publiczna Miasta
i Gminy Ostrzeszów

I.Gąsiorek

IV 2020

Kl. I-IV

5.

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jak kamień z serca”

Biblioteka Publiczna Miasta
i Gminy Ostrzeszów

L. Śmigielska

A. Grzegorczyk

XI 2019

Kl. V-VIII

5.

Powiatowy Przegląd Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej

S. Hebisz,

M. Świerad

S. Hebisz,

M. Świerad

XI 2019

Kl. I-VIII

 

Gminne:

Lp.

Nazwa konkursu

 

Organizator

Termin

Uczestnicy

1.

Gminny Konkurs Języka Niemieckiego „Kompass Team 2 Kenner”

M. Wolniak-Karbowska

VI 2020

KL. VII, VIII

2.

Gminny Konkurs Nauk Przyrodniczych

 

D. Pluta, D. Dębek

V 2020

Kl. VII, VIII

3.

Gminny Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

M. Godek,

K. Pawlak

V 2020

Kl. I-III,

Kl. VIII

4.

Gminny konkurs wiedzy i umiejętności „Mądra głowa”

D. Pietrusiak,

I. Gąsiorek

IV/V 2020

Kl. III

 

Szkolne:

1.

Konkurs polonistyczny „Mistrz ortografii”

D. Pietrusiak,

I. Gąsiorek,

L. Pawlak

IV 2020

Kl. I-III

2.

Konkurs matematyczny „Mistrz matematyki”

D. Pietrusiak,

D. Kusińska,

L. Pawlak

V 2020

Kl. I-III

3.

Konkurs wiedzy o Polsce

D. Pietrusiak,

I. Gąsiorek,

VI 2020

Kl. I-III

4.

Konkurs plastyczny „Mój najpiękniejszy sen”

 

 

M. Szewczyk,

M. Godek,

I. Gąsiorek

XI 2019

Kl. I-III

5.

Konkurs recytatorski

M. Szewczyk,

M. Godek,

I. Gąsiorek

II/III 2020

Kl. I-III

6.

Konkurs plastyczny

M. Godek,

D. Kusińska,

L. Pawlak

XII 2019

Kl. I-III

7.

Konkurs wiedzy o bezpieczeństwie

M. Godek,

L. Przybył,

L. Pawlak

I 2020

Kl. I-III

8.

Szkolny Konkurs Geograficzny

D. Pluta,

E. Kowalczyk

X-VI 2020

Kl. V-VIII

9.

Szkolny Konkurs Informatyczny

 

D. Pluta

Ferie zimowe

Kl. VI-VIII

10.

Szkolny Konkurs Religijny „Pozdrawiamy Maryję różańcem”

D. Zadka

X 2019

Kl. I-III

11.

Szkolny Konkurs Wiedzy Religijnej „Wielki Post i Wielkanoc”

D. Zadka

III 2020

Kl. V-VIII

12.

Konkurs plastyczny „Uzależnienia niszczą życie”

K. Mieszała

IV/V 2020

Kl. I-VIII

13.

Mistrz słownika angielskiego

 

M. Szewczyk

VI 2020

Kl. III

14.

„Najpiękniejsze miasta Wielkiej Brytanii

i USA”-konkurs na prezentację multimedialną

S. Rutkowska

III/IV 2020

Kl. VI

15.

Mistrz ortografii języków obcych

S. Rutkowska,

J. Sitek

V 2020

Kl. VII, VIII

16.

Wielkopolska-Nasza Mała Ojczyzna

 

J. Suchy

XII 2019

Kl. V-VIII

17.

Powstańcy Wielkopolscy-patronem naszej szkoły

J. Suchy

I 2020

Kl. V-VIII

18.

Jak dbać o swoje bezpieczeństwo na drodze

 

 

D. Dębek,

K. Pawlak

XI 2019

Kl. I-VIII

19.

Szkolny Konkurs Recytatorski

L. Śmigielska,

A. Grzegorczyk

X 2019

Kl. V-VI

Kl. VII-VIII

20.

Szkolny Konkurs Ortograficzny

 

 

D. Świtoń

IV/V 2020

Kl. V-VIII

21.

Łamigłówki matematyczne

T. Walczak,

K. Tateja,

S. Tabat

X 2019-V 2020

Kl. V-VIII

22.

Mistrz ułamków

T. Walczak,

K. Tateja,

S. Tabat

V 2020

Kl. V-VII

23.

Mistrz Języka Angielskiego

 

M. Łuczka

V 2020

Kl. VII-VIII

24.

Konkurs na najlepiej wypowiedziany łamaniec językowy

M. Łuczka

V 2020

Kl. V-VIII

25.

Konkurs „Gazetka miesiąca”

SU-M. Łuczka,

S. Rutkowska

cały r. szk.

Kl. V-VIII

26.

Konkurs „Postęp”

SU-M. Łuczka,

S. Rutkowska

VI 2020

Kl. V-VIII

27.

Konkurs „Najładniejszy wystrój klasy”

SU-M. Łuczka,

S. Rutkowska

X 2019

II 2020

Kl. I-VIII

28.

Konkurs „Mega Uczeń”

SU-M. Łuczka,

S. Rutkowska

VI 2020

Kl. I-VIII

29.

Konkurs „Jaka to melodia”

SU-M. Łuczka,

S. Rutkowska

 

Kl. I-VIII

30.

Szkolny konkurs „Najpiękniejszy plakat o Niemczech”

M. Wolniak-Karbowska

X 2020

Kl. V-VIII

31.

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka na Boże Narodzenie”

Bibliotekarze:

M. Szewczyk,

D. Świtoń,

M. Wolniak-Karbowska

XII 2019

Kl. I-VIII

32.

Konkurs biblioteczny „Pięknie czytam”

Bibliotekarze:

N. Płachta

M. Wolniak-Karbowska

V 2020

Kl. V-VIII

33.

Konkurs biblioteczny „By czytać się chciało, zrób zakładkę wspaniałą”

Bibliotekarze:

N. Płachta

M. Wolniak-Karbowska

IV 2020

Kl. V-VIII

34.

Konkurs biblioteczny „Najładniejszy plakat o zaletach czytania”

Bibliotekarze:

M. Szewczyk,

D. Świtoń,

M. Wolniak-Karbowska

X 2019

Kl. V-VIII

35.

Konkurs biblioteczny (fotograficzny)

„Z książką mi do twarzy”

Bibliotekarze:

M. Szewczyk,

N. Płachta

M. Wolniak-Karbowska

III 2020

Kl. I-VIII

36.

Konkurs plastyczny „Zawody moich rodziców”

A.Grzegorczyk

III 2020

KL. I-III

 

Data dodania: 2018-08-08 13:18:17
Data edycji: 2019-09-27 09:08:31
Ilość wyświetleń: 417

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button