Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Plan konkursów w Szkole Podstawowej 2020/21

KONKURSY PRZEDMIOTOWE, ARTYSTYCZNE

Wojewódzkie:

Lp.

Nazwa konkursu

Odpowiedzialny nauczyciel

Termin

Uczestnicy

1.

Ogólnopolski Konkurs Biologiczny EDI PANDA

E. Kowalczyk

IV 2021

k. VIIa

2.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 

T. Walczak, S.Tabat, K. Tateja

wg harmonogramu

Kl. VII, VIII

3.

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

 

L. Śmigielska

D. Świtoń

B. Płachta

wg harmonogramu

Kl. VII, VIII

4.

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

M. Łuczka

wg harmonogramu

Kl. VII, VIII

5.

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

E. Kowalczyk

wg harmonogramu

Kl. VIII

6.

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

 

D. Pluta

wg harmonogramu

KL. VII, VIII

7.

Wojewódzki Konkurs Historyczny

J. Suchy

wg harmonogramu

kl. VII, VIII

8.

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy
o Wielkopolsce

J. Suchy

wg harmonogramu

Kl. IV, VIII

 



Powiatowe:

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Odpowiedzialny nauczyciel

Termin

Uczestnicy

1.

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

i Angielskiego „Poliglota”

I LO Ostrzeszów

M. Łuczka,

J. Sitek,

 

II półrocze

Kl. VII, VIII

2.

Powiatowy Konkurs „Scrabble auf Deutsch”

ZS nr 1 Ostrzeszów

J. Sitek

II półrocze

Kl. VIII

3.

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poeci dzieciom-dzieci poetom”

Biblioteka Publiczna Miasta
i Gminy Ostrzeszów

I.Gąsiorek

IV 2021

Kl. I-IV

4.

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Zarażam...czytaniem”

Biblioteka Publiczna Miasta
i Gminy Ostrzeszów

M. Świerad

X 2020

kl. I-VIII

5.

Powiatowy Konkurs Ortograficzny

Szkoła Podstawowa w Kobylej Górze

D. Świtoń

IV, V 2021

Kl. IV-VIII

6.

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jak kamień z serca…”

Biblioteka Publiczna Miasta
i Gminy Ostrzeszów

L. Śmigielska

XI 2020

Kl. VI-VIII

7.

Powiatowy Turniej Mikołajkowy w Badmintona

UKS Giganciki Doruchów

W. Okoń

XII 2020

Kl I-IV

Kl V-VIII



Gminne:

1.

Mistrzostwa Gminy Doruchów w Badmintona

UKS Giganciki Doruchów

W. Okoń

XI 2020

Kl I-III

Kl V-VI

Kl VII-VIII

2.

Gminny Konkurs Nauk Przyrodniczych

 

SP Doruchów

D. Pluta, D. Dębek

V 2021

Kl. VII, VIII



Szkolne:

1.

Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza kartka na Boże Narodzenie”

 

M. Szewczyk, I.Gąsiorek,

bibliotekarze

XII 2020

Kl. I-IV

2.

Konkurs plastyczny „Elżbieta – Królowa Anglii”

 

 

M. Szewczyk

IV 2021

Kl. II-III

3.

Mistrz słownictwa angielskiego

 

M. Szewczyk

V 2021

Kl. III

4.

Szkolny konkurs „Pictionary”

M. Łuczka

 

Kl. IV

5.

Szkolny konkurs „Angielski (o)błędnie”

M. Łuczka

 

kl. VII, VIII

6.

Szkolny Konkurs Recytatorski klas VI - VIII

 

 

L. Śmigielska, B. Płachta

X 2020

Klasy VI-VIII

7.

Konkurs recytatorski dla kl. I – IV

 

 

I. Gąsiorek

M. Szewczyk

L. Przybył

II – III 2021

Kl. I- IV

8.

Konkurs wiedzy o Polsce

 

 

I. Gąsiorek

D. Pietrusiak

L. Przybył

VI 2021

Kl. I - III

9.

Konkurs Polonistyczny „ Mistrz ortografii”

 

D. Pietrusiak

L. Pawlak

I. Gąsiorek

IV 2021

Kl. I - III

10.

 

Konkurs matematyczny „Mistrz matematyki”

 

D. Pietrusiak

L. Pawlak

D. Kusińska- Kamińska

V 2021

Kl. I - III

11.

Szkolny Konkurs Ortograficzny

 

 

D. Świtoń

IV/V 2021

Klasy IV - VIII

12.

Mistrz Ortografii Języków Obcych

 

 

J. Sitek / S. Rutkowska

VI 2021

Kl VIII

13.

Najpiękniejsze miasta w Wielkiej Brytanii i USA. Konkurs na prezentację multimedialną.

 

 

S. Rutkowska

III/ IV 2021

KL VI

14.

Konkurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

K. Pawlak

II/III 2021

kl. I-VIII

15.

Plastyczny konkurs ekologiczny

K. Pawlak, świetlica szkolna

IV 2021

kl. I-IV

16.

Konkurs plastyczny „Uzależnienia niszczą życie”

pedagog/psycholog

II półrocze

Kl. IV-VIII

17.

Szkolny Konkurs Geograficzny

D. Pluta,

E. Kowalczyk

X-V 2021

Kl. V-VI (I grupa)

kl. VII-VIII (II grupa)

18.

Szkolny Konkurs Informatyczny

D. Pluta

II/III 2021

kl. VI-VIII

19.

Konkurs religijny „Anioły są wśród nas”

D. Zadka

XI/XII 2020

kl. I-VI

20.

Konkurs wiedzy religijnej „Wielki Post i Wielkanoc”

D. Zadka

III/IV 2021

kl. IV-VI

21.

Tydzień Matematyki

K. Tateja, T. Walczak, S. Tabat

III 2021

kl. IV-VIII

22.

Mistrz Tabliczki Mnożenia

S. Tabat, K. Tateja

X 2020

kl. IV

23.

Konkurs na „ Najładniejszy plakat/ prezentację multimedialną o zaletach czytelnictwa”

Bibliotekarze

X 2020

Uczniowie kl.

I – IV – plakat

VI – VIII - prezentacja

24.

Konkurs plastyczny „ By czytać się chciało, zrób zakładkę wspaniałą”

 

Bibliotekarze

X 2020

kl. I - VI

27.

Konkurs fotograficzny „ Z książką mi do twarzy”

 

Bibliotekarze

III 2021

kl. I - VIII

28.

Konkurs fotograficzny” Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato”

 

 

Bibliotekarze

V 2021

kl. I-VIII

29.

Mistrz Kaligrafii

M. Godek, L. Pawlak

XI 2020

Kl. II

30.

Mistrz pięknego czytania

M. Godek, L. Pawlak

III 2021

Kl. I-III

31.

Od ignoranta do eleganta

M. Godek, L. Pawlak

IV 2021

Kl. II-III

32.

Turniej Piłki Nożnej dla klas 4 - 6

 

 

Jacek Dybalski

IV 2021

Klasy IV-VI

33.

Turniej Piłki Nożnej dla klas 7 - 8

 

 

 

Jacek Dybalski

IV 2021

Klasy VII-VIII

34.

Turniej Piłki Halowej dla klas 4 - 6

 

 

Jacek Dybalski

XI 2020

Klasy IV-VI

35.

Mistrzostwa Szkoły - szachy

 

SP Doruchów

W. Okoń

II-III 2021

Kl I-IV

Kl VI-VIII



Data dodania: 2018-08-08 13:18:17
Data edycji: 2020-09-26 21:17:41
Ilość wyświetleń: 856

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej