Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Plan konkursów w Szkole Podstawowej 2021/22

KONKURSY PRZEDMIOTOWE, ARTYSTYCZNE

Wojewódzkie:

Lp.

Nazwa konkursu

Odpowiedzialny nauczyciel

Termin

Uczestnicy

1.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 

T. Walczak, S.Tabat, K. Tateja

wg harmonogramu

Kl. VII, VIII

2.

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

 

L. Śmigielska

D. Świtoń

A. Grzegorczyk

wg harmonogramu

Kl. VII, VIII

3.

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

M. Łuczka

wg harmonogramu

Kl. VII, VIII

4.

Wojewódzki Konkurs Biologiczny

D. Dębek E. Kowalczyk

wg harmonogramu

Kl. VII, VIII

5.

Wojewódzki Konkurs Geograficzny

 

D. Pluta, E. Kowalczyk

wg harmonogramu

KL. VII, VIII

6.

Wojewódzki Konkurs Historyczny

K. Sułkowski

wg harmonogramu

kl. VII, VIII

7.

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy
o Wielkopolsce

K. Sułkowski

wg harmonogramu

Kl. IV-VIII

 

 

Powiatowe:

Lp.

Nazwa konkursu

Organizator

Odpowiedzialny nauczyciel

Termin

Uczestnicy

1.

Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

i Angielskiego „Poliglota”

I LO Ostrzeszów

M. Łuczka,

J. Sitek

 

II półrocze

Kl. VII, VIII

2.

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poeci dzieciom-dzieci poetom”

Biblioteka Publiczna Miasta
i Gminy Ostrzeszów

I.Gąsiorek

IV 2022

Kl. I-IV

3.

DKS – przegląd wokalny

OCK Ostrzeszów

M. Świerad

III, IV 2022

kl. IV-VIII

4.

Strojne jajo – konkurs plastyczny

OCK Ostrzeszów

M. Świerad

IV 2022

kl. I-VIII

5.

Przegląd kolęd i pastorałek

Szkoła Podstawowa w Kobylej Górze

M. Świerad

I 2022

Kl. IV-VIII

6.

Powiatowy Konkurs Recytatorski „Jak kamień z serca…”

Biblioteka Publiczna Miasta
i Gminy Ostrzeszów

L. Śmigielska, D. Świtoń, A. Grzegorczyk

XI 2021

Kl. V, VII-VIII

 

Gminne:

1.

„Bystra Głowa”- Gminne Potyczki Wiedzy Ogólnej Trzecioklasistów

SP Doruchów

M. Godek, L. Pawlak

V 2022

Kl. III

2.

Szopka bożonarodzeniowa – konkurs plastyczny

GOK Doruchów

M. Świerad

XII 2021

kl. I-VIII

3.

Stroik wielkanocny – konkurs plastyczny

GOK Doruchów

M. Świerad

IV 2022

kl. I-VIII

 

 

 

Szkolne:

1.

Mistrz słownictwa angielskiego klas trzecich

 

M. Szewczyk

VI 2022

Kl. III

2.

Konkurs plastyczny „Ulubiona postać brytyjskiej rodziny królewskiej”

M. Szewczyk

IV 2022

Kl. II-III

3.

Angielski w bryłach

M. Łuczka

I półrocze

Kl. IV-V

4.

Scrabble z językiem angielskim

M. Łuczka

I półrocze

kl. VII-VIII

5.

Multimedialny pojedynek

M. Łuczka

I półrocze

kl. VII-VIII

6.

Mistrz Języka Angielskiego

M. Łuczka

II półrocze

kl. VII-VIII

7.

Szkolny Konkurs Recytatorski klas V - VIII

 

 

L. Śmigielska

X 2021

Klasy V-VIII

8.

Konkurs recytatorski dla kl. I – IV

 

I. Gąsiorek

II – III 2022

Kl. I- IV

9.

Konkurs Wiedzy o Polsce

 

I. Gąsiorek

 

VI 2022

Kl. I - III

10.

Konkurs polonistyczny „Mistrz ortografii”

 

D. Pietrusiak

L. Pawlak

IV 2022

Kl. I - III

11.

Konkurs matematyczny „Mistrz matematyki”

 

D. Pietrusiak

 

V 2022

Kl.  I - III

12.

 

Szkolny Konkurs Ortograficzny

 

 

D. Świtoń

I/II 2022

Kl. IV - V

13.

Szkolny Konkurs Ortograficzny MISTRZ ORTOGRAFII

D. Świtoń

V 2022

kl. VII-VIII

14.

Mistrz Ortografii Języka Niemieckiego

 

 

J. Sitek

VI 2022

Kl VII-VIII

15.

Wishes to the Queen – życzenia dla królowej

D. Wrzyszcz

XI 2021

kl. IV-VIII

16.

Slow food restaurant – menu with healthy food – Projekt karty menu restauracji ze zdrowym jedzeniem

D. Wrzyszcz

IV 2021

kl. I-IV

17.

Szkolny Konkurs Informatyczny

D. Pluta

II 2022

Kl. IV-V

18.

Konkurs religijny „Anioły Bożego Narodzenia”

D. Zadka

XI/XII 2021

kl. I-III

19.

Konkurs wiedzy religijnej „Wielki Post i Wielkanoc”

D. Zadka

III/IV 2022

kl. IV-V

20.

Tydzień Matematyki kl. IV-VIII

K. Tateja, T. Walczak, S. Tabat

III 2022

kl. IV-VIII

21.

Mistrz Tabliczki Mnożenia kl. IV

S. Tabat, T. Walczak

IX 2021

kl. IV

22.

Konkurs plastyczny „W zdrowym ciele, zdrowy duch”

 

A. Grzegorczyk

IV 2022

kl. I - VIII

23.

Konkurs „Zawodowe rymowanki”

A.Grzegorczyk

 

Kl. I-VI

24.

Konkurs plastyczny „Pomocna dłoń”

 

D. Dębek, E. Kowalczyk

II 2022

kl. I - VIII

25.

Szkolny Konkurs Kaligraficzny

M. Godek, L.Pawlak

IV-V 2022

Kl. I-III

26.

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Halowej klas 7 -8

 

Jacek Dybalski

XII 2021

Klasy VII-VIII

27.

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej

Jacek Dybalski

IV 2022

Klasy VII-VIII

28.

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Halowej klas 3-5

Jacek Dybalski

XII 2021

Klasy III-V

29.

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej

Jacek Dybalski

IV 2022

Kl III-V

 

 

Data dodania: 2018-08-08 13:18:17
Data edycji: 2021-09-23 11:54:49
Ilość wyświetleń: 1359

METEO

Dane meteorologiczne ze skrzynek umieszczonych na boisku szkolnym
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej