Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Harmonogram dyżurów nauczycieli

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia/godzina

Miejsce dyżuru

1.

Elżbieta Orchowska

Piątek

10.00- 11.00

Gabinet dyrektora, ul. Sportowa 4

2.

Ewelina Kowalczyk

Poniedziałek

3 lekcja

9.45- 10.30

 Pokój nauczycielski,

ul. Sportowa 4

3.

Jolanta Suchy

Poniedziałek

2 lekcja

8.50- 9.35

Pokój nauczycielski,

ul. Sportowa 4

4.

Jarosław Orchowski

Piątek

15.20- 16.20

Sala nr 5, ul. Sportowa 4

5.

Marzena Łuczka

Poniedziałek

3 lekcja

9.45- 10.30

Pokój nauczycielski,

ul. Sportowa 4

6.

Katarzyna Pawlak

Wtorek

8 lekcja

14.45- 15.30

Pokój nauczycielski,

ul. Sportowa 4

7.

Dorota Dębek

Czwartek               

 3 lekcja            

9.45- 10.30

Pokój nauczycielski,

ul. Sportowa 4

8.

Ks. Daniek Karwacki

Piątek

2 lekcja

8.50- 9.35

Pokój nauczycielski,

ul. Sportowa 4

9.

Dorota Pluta

Poniedziałek

2 lekcja

8.50- 9.35

Pracownia komputerowa- sala 12,

ul. Sportowa 4

10.

Maria Wolniak Karbowska

Wtorek 

8 lekcja

14.45- 15.30

Biblioteka, ul. Sportowa 4

11.

Teresa Walczak

Poniedziałek

2 lekcja

8.50- 9.35

Pokój nauczycielski,

ul. Sportowa 4

12.

Sylwia Tabat

Czwartek

5 lekcja

11.45- 12.30

Pokój nauczycielski,

ul. Sportowa 4

13.

Danuta Zadka

Wtorek 

4 lekcja

10.40- 11.25

Pokój nauczycielski,

ul. Sportowa 4

14.

Stefan Hebisz

Poniedziałek

5 lekcja

11.45- 12.30

Pokój nauczycielski przy sali gimnastycznej,
ul. Sportowa 4

15.

Danuta Świtoń

Poniedziałek          

7 lekcja        

13.55- 14.40

Biblioteka,  ul. Sportowa 4

16.

Sylwia Rutkowska

Wtorek

3 lekcja

9.45- 10.30

Biblioteka, pokój nauczycielski,

ul. Sportowa 4

17.

Katarzyna Tateja

Środa

4 lekcja

10.30- 11.15

Pokój nauczycielski,

ul. Sportowa 4

18.

Aurelia Hoja

Poniedziałek

7 lekcja

13.55- 14.40

Biblioteka, ul. Sportowa 4

19.

Maria Świerad

Poniedziałek

4 lekcja

10.40- 11.25

Sala nr 01, przyziemie, ul. Sportowa 4

20.

Jacek Dybalski

Poniedziałek

4 lekcja

10.40- 11.25

Pokój nauczycielski przy sali gimnastycznej,
ul. Sportowa 4

21.

Lidia Śmigielska

Środa

7 lekcja

13.55- 14.40

Pokój nauczycielski, ul. Sportowa 4

22.

Justyna Sitek

Wtorek

6 lekcja

12.50- 13.35

Gabinet  wicedyrektora szkoły ,

ul. Sportowa 4

23.

Donata Pietrusiak

Środa

7 lekcja

13.55- 14.40

Sala nr 14, ul. Kaliska 5

(budynek szkoły dla klas I- III)

24.

Lidia Przybył

Wtorek

4 lekcja          

10.45- 11.30

Bibliotek/czytelnia, ul. Kaliska 5

(budynek szkoły dla klas I- III)

25.

Iwona Gąsiorek

Piątek

1 lekcja

8.00- 8.45

Bibliotek/czytelnia, ul. Kaliska 5

(budynek szkoły dla klas I- III)

26.

Dorota Kusińska

Wtorek

6 lekcja

12.50- 13.35

Bibliotek/czytelnia, ul. Kaliska 5

(budynek szkoły dla klas I- III)

27.

Marzena Szewczyk

Poniedziałek

7 lekcja

13.55- 14.40

Bibliotek/czytelnia, ul. Kaliska 5

(budynek szkoły dla klas I- III)

28.

Monika Godek

Poniedziałek

5 lekcja

11.45- 12.30

Sala nr 4, ul. Kaliska 5

29.

Lidia Pawlak

Poniedziałek

7 lekcja

13.55- 14.40

Bibliotek/czytelnia, ul. Kaliska 5

(budynek szkoły dla klas I- III)

30.

Bogumiła Tomczyńska

Piątek                    

 7 lekcja

13.45- 14.30

Gabinet logopedy ul. Kaliska 5

31

Anna Grzegorczyk

Czwartek

5 lekcja

11.45 – 12.30

Pokój nauczycielski ul. Sportowa 4

 

Data dodania: 2017-01-12 21:28:01
Data edycji: 2019-10-08 09:08:46
Ilość wyświetleń: 802

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button