HARMONOGRAM DYŻURÓW NAUCZYCIELI
Harmonogram konsultacji nauczycieli z rodzicami w roku szkolnym 2023/2024
L.p |
Imię i nazwisko nauczyciela |
Dzień tygodnia/ godzina |
Miejsce dyżuru |
1. |
Bartczak Marta |
Środa, 12.35-13.35 |
Pokój nauczycielski, ul. Kaliska |
2. |
Dębek Dorota |
Piątek, 7.55 – 8.55 |
Pokój nauczycielski, ul. Sportowa |
3. |
Dybalski Jacek |
Poniedziałek, 8.45 – 9.45 |
Pokój nauczycielski n-li wychowania fizycznego |
4. |
Dziwińska Aurelia |
Środa, 9.45 – 10.45 |
Pokój nauczycielski n-li wychowania fizycznego |
5. |
Gąsiorek Iwona |
Wtorek, 7:45 – 8:45 |
Pokój nauczycielski, ul. Kaliska |
6. |
Godek Monika |
Poniedziałek, 13.55 – 14.55 |
Pokój nauczycielski, ul. Kaliska |
7. |
Grzegorczyk Anna |
Piątek, 8.00 – 9.00 |
Gabinet pedagoga, ul. Sportowa |
8. |
Guzenda Sławomir |
Poniedziałek, 11.45 – 12.45 |
Pokój nauczycielski, ul.Kaliska
|
9. |
Jędrzejewska Marta |
Czwartek, 14.40 – 15.40 |
Pokój nauczycielski, ul. Sportowa |
10. |
Kowalczyk Ewelina |
Poniedziałek, 11.30 – 12.30 |
Pokój nauczycielski, ul. Sportowa |
11. |
Łuczka Marzena |
Wtorek, 10.35 – 11.35 |
Pokój nauczycielski, ul. Sportowa |
12. |
Mazur-Kucharska Julita |
Piątek, 10:45 – 11:45 |
Pokój nauczycielski, ul. Kaliska |
13. |
Orchowska Elżbieta |
Poniedziałek,13.00-14.00 |
Gabinet dyrektora |
14. |
Orchowski Jarosław |
Piątek 15:00 – 16:00 |
Sala nr 5, ul. Sportowa |
15. |
Pawlak Katarzyna |
Poniedziałek, 9.40 – 10.40 |
Pokój nauczycielski, ul. Kaliska |
16. |
Pawlak Lidia |
Środa, 11.30 – 12.30 |
Pokój nauczycielski, ul. Kaliska |
17. |
Płachta Natalia |
Czwartek, 7.45 – 8.45 |
Pokój nauczycielski, ul. Kaliska |
18. |
Przybył Lidia |
Wtorek, 11.50 - 12.50 |
Pokój nauczycielski, ul. Kaliska |
19. |
Rutkowska Sylwia |
Środa, 8.45-9.45 |
Pokój nauczycielski, ul. Sportowa |
20. |
Sitek Justyna |
Poniedziałek , 12.30 – 13.30 |
Gabinet v-ce dyrektora |
21. |
Skrobacz Iwona |
Poniedziałek 14.40 – 15.10 |
Pokój nauczycielski, ul. Sportowa |
22. |
Szewczyk Marzena |
Poniedziałek , 14.00 – 15.00 |
Pokój nauczycielski, ul. Sportowa |
23. |
Śmigielska Lidia |
Poniedziałek , 12.35-13.35 |
Pokój nauczycielski, ul. Sportowa |
24. |
Świtoń Danuta |
Poniedziałek, 9.50 – 10.50 |
Biblioteka, ul. Sportowa |
25. |
Tabat Sylwia |
Poniedziałek, 12.55 – 13.55 |
Pokój nauczycielski, ul. Sportowa |
26. |
Tateja Katarzyna |
Środa, 10.35 – 11.35 |
Pokój nauczycielski, ul. Sportowa |
27. |
Tomczyńska Bogumiła |
Poniedziałek, 9.50 – 10.35 |
Pokój nauczycielski, ul. Kaliska |
28. |
Wolniak Karbowska M. |
Poniedziałek, 13.55 – 14.40 |
Biblioteka, ul. Sportowa |
29. |
Wyrwas Leszek |
Środa, 10.45-11.15 |
Pokój nauczycielski, ul. Sportowa |
30. |
Zadka Danuta |
Wtorek, 10.45-11.45 |
Pokój nauczycielski, ul. Kaliska |
|
|
|
|
63-505 Doruchów
Kaliska 5