Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

CHOINKA 2020

CHOINKA 2020

Dnia 12.01.2020r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Doruchowie odbyła się „Choinka Noworoczna” dla dzieci klas 1-3 Szkoły Podstawowej w Doruchowie.
Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 15.00. Pani Dyrekor Elżbieta Orchowska powitała wszystkie dzieci oraz przybyłych gości. Zabawa rozpoczęła się występami artystycznymi przygotowanymi przez uczniów klas 1-3 pod kierunkiem nauczycieli Doroty Kusińskiej, Donaty Pietrusiak, Iwony Gąsiorek, Moniki Godek, Lidii Pawlak oraz Lidii Przybył. Mali artyści prezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. W specjalnie przygotowanych na tę okazję strojach scenicznych przedstawiali inscenizacje, wiersze i piosenki o tematyce zimowej oraz noworocznej.

W zimowo-noworoczny nastrój wprowadziła zebranych magiczna scenografia i muzyka. Występy dzieci publiczność nagrodziła wielkimi brawami. Po części artystycznej wszyscy ruszyli do tańca. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły się pobawić ze szkolnymi kolegami, rodzicami i nauczycielami oraz harcerzami. Wszyscy uczestnicy zabawy mieli świetne humory i dali się ponieść wesołym rytmom.

Stroną kulinarną zajęły się niezawodne mamy, które upiekły ciasto i przygotowały pyszne słodkości. Podczas tej imprezy wszyscy zebrani bawili się wybornie, a wspomnienia tych miłych chwil będą trwały długo w pamięci.Data dodania: 2020-01-29 11:16:37
Data edycji: 2020-01-29 11:42:00
Ilość wyświetleń: 1183

METEO

Dane meteorologiczne ze skrzynek umieszczonych na boisku szkolnym
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej