Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Reset
Reset

Inauguracja roku szkolnego 2018/19

Inauguracja roku szkolnego 2018/19

Wakacyjne, gorące dni, będą nawiedzały nas teraz jedynie w pięknych wspomnieniach. Nadszedł czas, by znów spakować plecaki i wrócić w szkolne mury. 3 września uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny, który – na co z całego serca liczymy – przyniesie nam mnóstwo wspaniałych przygód i doświadczeń.

Po Mszy Świętej odprawionej w kościele parafialnym na placu apelowym odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2018/2019. Uczniów naszej szkoły szczególnie gorąco witał Pan Dyrektor Walenty Okoń wraz z gronem pedagogicznym i zaproszonymi gośćmi.  Uczniowie klas I i IV poznali swoich nowych wychowawców. Wielką dumą i radością jest dla nas fakt, że po raz drugi z rzędu mogliśmy otworzyć klasę IV o profilu sportowym (specjalność piłka nożna i badminton) – w tym roku liczy ona 25 osób. W murach naszej szkoły uczy się w tym roku 330 uczniów szkoły podstawowej oraz 61 oddziałów gimnazjalnych.

Mamy nadzieję, że nowy rok szkolny będzie dla wszystkich pomyślny i szczęśliwy.  Dyrekcji, pracownikom szkoły, gronu pedagogicznemu, rodzicom, a szczególnie Wam, Drodzy Uczniowie, życzymy wielu sukcesów. Niech ten rok będzie czasem wspaniałych doświadczeń, poznawania przyjaciół, doskonalenia talentów, odrywania tego, co być może jeszcze nie zostało odkryte. Powodzenia!

Data dodania: 2018-09-03 11:20:00
Data edycji: 2018-11-06 13:34:24
Ilość wyświetleń: 863

METEO

Dane meteorologiczne ze skrzynek umieszczonych na boisku szkolnym
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej