Kalina laureatką V Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej
Z ogromną radością informujemy, że uczennica naszej szkoły, Kalina Grzegorczyk, zdobyła tytuł Laureatki V Ogólnopolskiej Olimpiady Antysmogowej- – Konkursu Wiedzy o Powietrzu i Zmianie Klimatu, organizowanego przez Edukacyjną Sieć Antysmogową w ramach NASK-PIB. Sukces ten jest powodem do dumy dla całej naszej społeczności szkolnej. Kalina wykazała się ogromną wiedzą, zaangażowaniem oraz wrażliwością na ważne problemy współczesnego świata, takie jak ochrona środowiska i jakość powietrza.
Postawa naszej uczennicy pokazuje, jak wiele można osiągnąć dzięki systematycznej pracy i pasji. Rok temu Kalina była finalistką tego konkursu, mimo to w tym roku szkolnym postanowiła ponownie wziąć w nim udział, ponieważ marzyła o tytule laureatki. Jej marzenie się spełniło dzięki wytrwałości i sumienności, a także wsparciu pani Doroty Pluty, która motywowała ją na każdym etapie konkursu.
Kalinie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, nieustającej motywacji do rozwijania swoich zainteresowań oraz odwagi w realizowaniu kolejnych ambitnych celów.