Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Pasowanie uczniów klas pierwszych

Pasowanie uczniów klas pierwszych

12 października 2018r. w naszej szkole odbyła się uroczystość Pasowania Uczniów Klas Pierwszych.  Wydarzenie należy do jednych z najważniejszych w szkolnym kalendarzu. Na ceremonię przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Doruchów Józef Wilkosz, Przewodnicząca Rady Gminy Doruchów Joanna Blewąska, Przewodnicząca Komisji Oświaty Ewa Pilarczyk, Dyrektor Publicznego Przedszkola w Doruchowie Aniela Ćwikła, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Doruchowie Ryszard Mazur, Rodzice pierwszoklasitów.

Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem wicedyrektora szkoły pana Jacka Dybalskiego, który powitał wszystkich zebranych i skierował gorące słowa do pierwszoklasistów i ich rodziców.

Uczniowie klas pierwszych przedstwili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje talenty recytatorskie i wokalne, za które otrzymali zasłużone brawa.

Najważniejszym momentem uroczystości było żłożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonał dyrektor szkoły Walenty Okoń. W ten sposób pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Doruchowie.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i rogi obfitości ufundowane przez Radę Rodziców. Nie zabrakło też życzeń i upominków od zaproszonych gości.

Data dodania: 2018-10-12 13:37:00
Data edycji: 2018-11-07 09:46:50
Ilość wyświetleń: 529

METEO

Dane meteorologiczne ze skrzynek umieszczonych na boisku szkolnym
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej