Czcionka:

A+A-

Kontrast:

PEŁNA MISKA, CIEPŁY KOC!

PEŁNA MISKA, CIEPŁY KOC!

PEŁNA MISKA, CIEPŁY KOC!

W naszej szkole już po raz czwarty organizowana była zbiórka darów dla zwierzaków ze schroniska w pobliskim Niedźwiedziu. Jak co roku uczniowie oraz ich rodzice wykazali się niezwykłą empatią , co miało przełożenie na zebrane rzeczy i karmę.  Przez trzy tygodnie można było przynosić do szkoły jedzenie, koce, miski oraz inne potrzebne artykuły dla zwierząt. Zbiórka zakończyła się  w piątek 06.03.2020r., a w poniedziałek do schroniska dostarczyliśmy 466kg karmy oraz inne dary. 

Przez cały czas trwania akcji,  prowadzone były jeszcze inne działania w szkole. Zostały rozwieszone plakaty promujące akcję, na korytarzu szkolnym powstała gazetka informująca o formach pomocy zwierzakom bezdomnym, chętni uczniowie wykonali plakaty  pod hasłem „Pomożesz, bo możesz”, na które można głosować do końca tygodnia w bibliotece szkolnej przy ul. Kaliskiej.

Przed rozpoczęciem zbiórki oraz w trakcie jej trwania przeprowadzane były pogadanki z uczniami  na temat pomocy, charytatywności oraz bezinteresowności. Mamy nadzieję, że wszystkie podjęte działania pomogły naszym uczniom zrozumieć ideę bezinteresownej pomocy i zachęcą ich do podejmowania takich form w przyszłości.

Wszystkim zaangażowanym uczniom serdecznie dziękujemy!!!

 

Data dodania: 2020-03-10 22:13:29
Data edycji: 2020-03-10 22:15:09
Ilość wyświetleń: 521

METEO

Dane meteorologiczne ze skrzynek umieszczonych na boisku szkolnym
Więcej informacji

Ankiety

Weź udział w jednej z ankiet szkolnych! Twoja opinia jest ważna!
Więcej informacji

Kalendarz

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej