Szanowni Państwo, informujemy, że proces rekrutacji do świetlicy szkolnej został zakończony. Komisja rekrutacyjna rozpatrzyła wszystkie wnioski, które wpłynęły w wyznaczonym terminie, czyli do dnia 19 czerwca. Z radością przekazujemy, że decyzją komisji wszystkie dotychczas złożone wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie – każde dziecko zgłoszone w tym czasie zostało przyjęte do świetlicy szkolnej. Dziękujemy za terminowe dopełnienie formalności. Z poważaniem, Komisja Rekrutacyjna